з 31 травня по 2 червня 2019 року,
RainforestChallenge West Ukraine (Chernivtsi)
Кубок Українського Бездоріжжя (КУБ)

 

Ласкаво просимо в Rainforest Challenge (RFC). Ми впевнені, що читаючи це, ви в душі є шукачами пригод, та з задоволенням проводите час на природі.

На змагання будуть запрошені спортсмени та любителі позашляхової їзди з усієї Украіни та таких країн як Молдови, Румунії, Болгарії, Угорщини, Словаччини, Польщі, Білорусі та країн Балтії. які будуть змагатися в Чернівцях. Відкриття змагань з 31 травня, за головний приз в
якості сертифікату на безкоштовну участь у фінальній гонці яка буде проходити в Малайзії. Чемпіони минулорічного етапу замагань RFC Bukovina отримали цей сертифікатi та були в Iталії та у фіналі в Малайзії .

 

RFC – це захід спортивно-пригодницького туризму, який вперше було проведено в Малайзії 23 листопада 1997 року, і з тих пір приваблює учасників та засоби масової інформації з усього світу . Це складний захід для початківців та ентузіастів 4х4, які мріють поринути в пригодницьку подорож джунглями з усіма її труднощами, витривалістю та крайнощами. Піт, бруд, мокрі від дощу джунглі, вологість, комахи, спілкування чоловіків та жінок, командна робота, дух товариства та дружби, каламутні річки і мусони – все це для вас, щоб пройти випробовування.
Якщо ви бажаєте приєднатися до нас в RFC Global Series, дуже важливо:
Позитивне мислення, щоб насолодитися всім, а в додачу гарне почуття гумору. Коли природа проти вас, коли «фішки» не працюють, коли здається, що нічого не виходить — вам знадобляться ці якості, щоб пройти і насолодитися RFC… Дощ — король RFC. Коли йде дощ, він ллє ніби це кінець світу. Тому бути панічним чи негативним не допоможе, будьте вищими за прикрощі. Пам’ятайте, ви сильніші, ніж ви можете собі уявити. Пройшовши цю пригоду-випробування, ми сподіваємося, ви відкриєте або відновите своє розуміння буття.
За RFC пильно стежать автомобільні, освітні, позашляхові та туристичні ЗМІ з усього світу, це чи не єдиний захід позашляховиків з унікальною можливістю представлення ваших спонсорів, поки ви насолоджуєтеся найкращими митями свого життя на свіжому повітрі. Однак RFC не для слабкодухих і не для непосвячених. Тільки ті: у кого є пристрасть до пригод, готові до роботи та добре підготували обладнання, будуть насолоджуватися цією подією. Ви один з нас?

Життя — це пригода. Живіть на повну, не чекайте завтра, якщо ви можете це зробити сьогодні.

Кубок Українського Бездоріжжя (КУБ)
—————————————-
Що це означає?
Практично в кожному регіоні України буде проходити один з етапів даного кубка;
учасники перемогли в будь-якому з етапів кубка українського бездоріжжя отримують
сертифікат який дає їм право на безкоштовну участь у фіналі кубка;
на фіналі буде виявлено абсолютний чемпіон в своєму класі, а також абсолютний чемпіон
за все кубка;

 

більш детальну інформацію можна дізнатися на офіційному
сайті змагань http://rfc-bukovina.com

 

ОРГАНІЗАТОРИ:

Чернівецький клуб екстремального авто туризму “Bukovina4x4”

Зураб Неманiшвiлi +380 66 0903904
Саiн Миндреску +380 95 4493832
Євген Немічев  +380505625917

ЗА ПІДТРИМКИ:

Чернівецької міської ради

Чернівецької обласної державної адміністрації

Асоціацією працівників туристичної сфери
Чернівецької області “Туристична Буковина”

Чернівецького обласного управління лісового
та мисливського господарства
RainforestChallenge Global Series